Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 13:34


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 16:26 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Trzeba przyznać - ma nasz radny gest: 5 tysięcy to sporo jak na osobę, która w 2010 roku zarobiła 18,8 tys. (rada) + 11,6 tys. (renta). Czyli 16,5% swoich dochodów. Pytanie więc, kto sfinansował tak naprawdę owe płytki? Może jednak pani Okoczuk albo też była to darowizna należącej do pani Okoczuk hurtowni, którą sobie teraz "wpisze w koszty" i odliczy od podatku? Ciekawe byłoby lekkie "podążenie" w temacie... nie chciałbym wyjść na zwolennika jakiejś "spiskowej teorii dziejów": po prostu wolałbym wiedzieć jak to było naprawdę.
Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 16:50 

Dołączenie: 8.1.2009 19:53
Posty: 48
Szanowna Pani Alicjo. Jako rzeczniczka pana Anatola spisuje się Pani super, czy powie nam Pani, kto zafundował pączki na wczorajszej imprezie dla seniorów, koła gospodyń itp. w domu kultury?
Tej posadzki byliśmy ciekawi, bo o parkiecie w szkole też sie mówiło, że był sponsorowany przez pana sołtysa, a okazało się, że to były pieniądze gminne.
Ludzie przychodzą do ośrodka zdrowia po usługi medyczne (których tam nie ma), a nie popatrzeć sobie na posadzkę.
Poza tym: gdy domagaliśmy się chodnika na Ostrej Górze, to Pani upominała nas, że to nie należy do zadań sołtysa. A on w gazecie przypisuje sobie zrobienie drogi powiatowej i chodnika, na którą nie miał wpływu.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 17:52 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
dociekliwa: Nie jestem rzeczniczką pana sołtysa. Jestem państwa rzeczniczką i na wczorajszą prośbę rabbaniego ustaliłam kto płacił za płytki. Sądzę, że osoby zainteresowane mogą o szczegóły finansowania remontu zapytać kierownika przychodni. "Przełom" pisał na ten temat w numerze 6.
Wykonanie chodnika przy drodze powiatowej, tak jak napisałam, nie jest zadaniem sołtysa. Mając tę wiedzę (może trochę dzięki mnie) łatwiej jest państwu ocenić, czy w gazecie sołtys powiedział prawdę, czy nie. Pragnę jednak zauważyć, że fragment wywiadu dotyczący drogi nie jest opatrzony stwierdzeniem "dzięki mnie", co pani sugeruje. Sołtys powiedział, że m.in. dzięki niemu trwa remont w ośrodku zdrowia". Natomiast o drodze powiedział: "Droga powiatowa i chodniki będą robione w tym roku".

Napisała pani:
"Ludzie przychodzą do ośrodka zdrowia po usługi medyczne (których tam nie ma), a nie popatrzeć sobie na posadzkę."
Myślę, że mogła pani tym stwierdzeniem bardzo urazić doktora Odrzywołka, którego ludzie w Psarach cenią i jako lekarza i jako gospodarza przychodni. Ten remont to w głównej mierze jego zasługa. Bez tego przychodnię mógłby zamknąć sanepid.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 18:41 

Dołączenie: 24.5.2009 11:37
Posty: 31
Zbanowany
http://www.psary.trm.net.pl/index.php?o ... ys&lang=pl
Zapraszam do udziału mieszkańców Psar.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 19:52 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Co do pana doktora - z tym szacunkiem mieszkańców to chyba lekka przesada... Zresztą pacjenci zagłosowali "nogami" w chwili, gdy pani doktor Koryczan odeszła. To najlepiej pokazuje poziom "cenienia" pana Odrzywołka.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 20:31 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Psarom życzę dobrego wyboru w najbliższą niedzielę.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 20:49 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Bardzo dziękuję :)
Proszę trzymać za nas kciuki.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 21:57 

Dołączenie: 24.5.2009 11:37
Posty: 31
Zbanowany
No nie wiem rabbabani czy masz rację bo ludzie odeszli głównie przez to że pani Koryczan jest pediatrą a dzieci muszą być badane przez pediatrę,jeśli ktoś dorosły odszedł za panią Koryczan z innego powodu to niech nie podnosi głosu gdy będzie zamykany ośrodek-co mam nadzieję że nie nastąpi-bo to będzie ich wina.
A pana doktora szanuje wiele osób z Psar,Karniowic i Dulowej którzy ciągle są zapisani do ośrodka i na pewno
będą o niego walczyć a tobie jak można wywnioskować o niego nie zależy.
A co to sponsoringu pana Okoczuka to może rozliczymy go teraz z tego co do kościoła zasponsorował?
Pani Alicjo co pani na to?? :shoot:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 22:59 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Czyli miałbym pozostać w psarskim ośrodku dla "lokalnego patriotyzmu"? Jakoś wolę być pod fachową jednak opieką lekarską. Jasne, że chciałbym leczyć się u nas, na miejscu, ale zdrowie to zbyt poważna jest rzecz, abym zostawiał je w rękach pana Odrzywołka. Oczywiście - to jest moje zdanie i nikt inny nie ma obowiązku się z nim zgadzać. Są ludzie wysoko ceniący pana doktora i z całym przekonaniem korzystający z jego usług - i ja to szanuję.
A ośrodek - warto o niego walczyć, ale pod warunkiem, że będzie tu fachowa opieka i ta podstawowa i ta stomatologiczna.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 4.3.2011 23:17 

Dołączenie: 10.2.2011 0:36
Posty: 13
Pochwały: 3
witam wszystkich. dewotko jesteś przecież pracownikiem pana Okoczuka wszyscy wiemy że musisz być uległy wobec swego chlebodawcy. tu piszesz że popierasz panią Niewiedział a właściwie swoimi opiniami pracujesz na rzecz sołtysa. W co ty właściwie grasz?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 5.3.2011 10:23 

Dołączenie: 24.5.2009 11:37
Posty: 31
Zbanowany
Muszę cię zmartwić bo niestety dla ciebie nie jestem i nie byłem pracownikiem Pana Okoczuka,no chyba że ma udziały w elektrowni co wcale by mnie nie zdziwiło,a co do popierania go to wcale swoimi postami tej osoby nie popieram tylko zwracam uwagę na inne aspekty życia psarskiego niż wojna z jego osobą,potrzebny jest nowy człowiek w Psarach i to jest fakt gdyż obecny sołtys się raczej już wypalił. :hug:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 6.3.2011 20:22 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Cytując biskupa Pieronka: nihil novi a nawet jeszcze gorzej...
Psary wybrały status quo czyli marazm, powolny upadek ośrodka i szkoły, brak jakiejkolwiek oferty dla młodzieży (no poza "rozrywką przyprzystankową"), rozpadające się drogi etc., etc.
Czyli naszego kochanego wodza - Anatola "Niezatapialnego".
Panu elektowi-sołtysowi gratuluję (jak najbardziej szczerze - trzeba umieć wychować sobie wierny elektorat, który nie bacząc na nic pójdzie i zagłosuje). Sądzę, że teraz premier Tusk powinien przyjechać na konsultacje (oj, miałby się czego nauczyć).
Mieszkańcom Psar - zwłaszcza tym, co nie pofatygowali się do komisji - nie pogratuluję.
Ale cóż - uroki demokracji...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 6.3.2011 21:11 

Dołączenie: 12.1.2011 22:33
Posty: 35
Pochwały: 1
Ludzie wybrali tego kto im odpowiadał ;) Nikt nikogo nie zmuszał do takiego głosowania, więc przyjmijcie porażkę pani Lucynki z honorem ;) :viva: :viva: :viva:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 6.3.2011 21:19 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Ależ przyjmujemy takoż. Po tymińskich, samoobronach, czy berlusconich i sokratesach nie mamy problemu z demokracją. :)
Mamy też nadzieję, że ta kadencja upłynie na budowaniu, odnawianiu, skutecznym bronieniu..., a nie na sali sądowej, dziurawych drogach i przystankowych napisach hwdp czy jp.
Ciekawe, czy po tej kadencji dystans między Psarami a Karniowicami czy Dulową jeszcze się zwiększy. Oby nie - czego nowemu-staremu sołtysowi życzę, gratulując zwycięstwa.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Radny i sołts Psar Okoczuk
PostWysłany: 8.3.2011 16:20 

Dołączenie: 4.5.2009 16:43
Posty: 21
Ja też czekam na spełnienie przez pana sołtysa obietnic wyborczych : rozbudowanie placu zabaw w Psarach oraz dokończenie rozpoczętej budowy boiska ,,Rudy'' , jak również poprawy stanu nawierzchni psarskich dróg.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3