Nie masz konta? Zarejestruj się

Do poczytania

Zapraszamy Do poczytania

07.12.2015 13:43 | 1 komentarz | 7 556 odsłon | Redakcja

Wiemy, że jest wiele osób, które lubią czytać tak jak my. Dlatego w serwisie internetowym przelom.pl przygotowaliśmy nowy dział, w którym będziemy zamieszczać teksty poświęcone ciekawym ludziom związanym z ziemią chrzanowską.

1
Zapraszamy Do poczytania
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nazwaliśmy go Do poczytania. Chcemy, by nasi Czytelnicy zatrzymali się na chwilę w codziennym biegu chłonąc lekturę, by historie dotyczące niezwykłych osób, które często mieszkają obok nas, ich pasji i życia pobudziły do refleksji i zachęciły do twórczych działań.

Większość z materiałów wcześniej była publikowana w tygodniku „Przełom". Tu, w internecie, dostają drugie, inne życie. Inne, bo zafunkcjonują w wirtualnej przestrzeni samodzielnie, w oderwaniu od gazetowego kontekstu.

W Do poczytania zamieszczamy tylko wartościowe rozmowy, reportaże i analizy. Dlatego uważamy, że za takie treści trzeba zapłacić.

Będą one kosztować 0,50 zł. Analizy i kalendaria - trochę więcej.

Czy to dużo czy mało? To, oczywiście, ocena i wybór Was - Czytelników. My stwarzamy taką możliwość. Nie oferujemy przy tym, jak część wydawców, pakietów informacji, tylko pojedyncze teksty. Dzięki temu możecie wybrać i zapłacić za to, co szczególnie Was zainteresuje, bez ponoszenia kosztów związanych z niepotrzebnymi dodatkami.

Dla zachęty trzy artykuły oferujemy bezpłatnie.

Ty, człowieku, musisz śpiewać

Biała laska to nie koniec świata

Taksówką przez życie


To pomoże Wam podjąć decyzję, czy warto iść dalej.

Na koniec słów kilka o rejestracji i systemie płatności.
Przy rejestracji wymagamy tylko danych, które umożliwiają korzystanie z serwisu przelom.pl: loginu, hasła i e-maila aktywacyjnego. Nie wysyłamy na podany e-mail reklam i innych ofert promocyjnych.
Na mikropłatności Yetipay zdecydowaliśmy się dlatego, że dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjną cenę za artykuł oraz zapewnić błyskawiczny dostęp do treści po dokonaniu transakcji.

Zapraszamy Do poczytania. Życzymy miłej lektury.

Redakcja