Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Przeszło 700 gramów amfetaminy u młodego mężczyzny

05.03.2017 15:20 | 2 komentarze | 8 717 odsłon | Tadeusz Jachnicki

21-latek trafił za kraty. Grozi mu nawet 10 lat więzienia za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

2
Przeszło 700 gramów amfetaminy u młodego mężczyzny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszystko zaczęło się w piątek na ul. Kolonia Stella w Chrzanowie. Mundurowi skontrolowali w tym miejscu 20-letnią kobietę i jej rok starszego towarzysza. Znaleźli przy nich ponad 11 gramów amfetaminy oraz niespełna trzy gramy marihuany.

- W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyliśmy jeszcze 697 gramów amfetaminy oraz 9 gram marihuany. W sobotę Sąd Rejonowy w Chrzanowie zastosował trzymiesięczny areszt wobec 21-latka - informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

***

W sobotę po południu mieszkanka Babic zawiadomiła policję, że nieznany sprawca zniszczył jej betonowy płot. Jego 14 elementów pomalował farbą, kreśląc obraźliwe wyrazy. Szkodę poszkodowana oszacowała na 750 zł.

***

Na ul. Podwale w Chrzanowie 25-letni mieszkaniec Płazy spacerował jezdnią w koszulce i uderzał w samochody. Była sobota, około godz. 18. Ktoś wezwał policję. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Spędził noc w Izbie Wytrzeźwień w Jaworznie. Nim jednak tam trafił, zbluzgał policjantów, za co odpowie.