Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

W przeglądzie rockowym wystąpił siedmiolatek

19.11.2016 21:02 | 1 komentarz | 4 312 odsłony | Marek Oratowski

Pięć zespołów grających ostrą muzykę usłyszeli miłośnicy rocka w sobotę w babickim Klubie Radar. Pierwszą nagrodę w wysokości 1.200 zł dostała grupa z Wrocławia.

1
W przeglądzie rockowym wystąpił siedmiolatek
Przed publicznością prezentuje się chrzanowska grupa Ayers Rock Band, preferująca cięzkie brzmienia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W kameralnym lokalu w Przeglądzie Kapel Rockowych MłyneQ kolejno zaprezentowały się: Lunatyk z Libiąża, Grey Fruit z Wrocławia, Tajna Lista i Ayers Rock Band z Chrzanowa oraz Sweet Molly ze Stryszowa. Każdy zespół miał pół godziny, by przekonać do siebie jurorów i publiczność. Aż 250 kilometrów do Babic mieli rockmani z Wrocławia.

- Znamy się z muzykami chrzanowskiego Bao, którzy polecili nam ten konkurs. Gramy od czterech lat. Na widowni jest sporo osób i dużo energii, a poziom zespołów naprawdę wysoki - komplementował rywali Tomasz Kubala, wokalista i klawiszowiec Grey Fruit. Grupa zagrała mieszankę funky, ska i lekkiego rocka, z domieszką latynoskich klimatów.

Rodzime grupy też dały czadu.

Niepodzianką było pojawienie się 7-letniego Sebastiana Sikory. Zagrał na małej gitarze z grupą Ayers Rock Band, w której występują  członkowie jego rodziny.

Jurorzy (wśród nich był Leszek Nowak ze Sztywnego Pala Azji) zdecydowali, że pierwsza nagroda przypadła gościom z Wrocławia, druga - jak przed rokiem - grupie Tajna Lista, a trzecia zespołowi Lunatyk.