Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

„Alwernia" S.A. z siedzibą w Alwerni poszukuje kandydatów do pracy

23.08.2017 11:38 | 0 komentarzy | 8 544 odsłon | „Alwernia" S.A.

Materiał promocyjny

„Alwernia" S.A. z siedzibą w Alwerni poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

na stanowisku:

Laborant
w Dziale Kontroli Jakości i Ochrony Środowiska

Główne zadania
wykonywanie analiz produktów i surowców - praca w systemie zmianowym,
obsługa aparatury laboratoryjnej

Oczekiwania:
wykształcenie średnie - technik chemik
wiedza teoretyczna w zakresie metod analitycznych (klasycznych
i instrumentalnych) stosowanych w laboratorium
znajomość obliczeń opartych o stechiometrię
praktyczna umiejętność wykonywania analiz chemicznych
oraz podstawowych obliczeń stosowanych w analityce
umiejętność pracy w grupie
sumienność, obowiązkowość i dokładność
zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, zdjęcie) z dopiskiem „Rekrutacja - Laborant" w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia, na adres:
„Alwernia" S.A.
ul. K.Olszewskiego 25
32-566 Alwernia
Biuro Zarządu i Nadzoru Właścicielskiego
e-mail: nop@alwernia.com.pl

O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci na ww. stanowisko zostaną poinformowani indywidualnie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowiska Laborant oraz przyszłych rekrutacji" zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 t.j.).
Oświadczamy, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne wykorzystywane będą jedynie na potrzeby procesu rekrutacji  i nie będą przechowywane po jego zakończeniu.
Administratorem danych osobowych jest „Alwernia" S.A., ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Dane osobowe przetwarzane są w związku z rekrutacją. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny.