Nie masz konta? Zarejestruj się

Gospodarka

CHRZANÓW. Netto jeszcze w tym roku

19.09.2013 14:21 | 5 komentarzy | 9 915 odsłon | red
Dyskont ma zacząć działać w mieście w grudniu. Tak zapewniają przedstawiciele duńskiej sieci w Polsce, mimo że przy Siennej prace rozpoczęły się w sierpniu, a w tej chwili trwają roboty ziemne i ściany marketu widnieją jedynie na papierze.
5
CHRZANÓW. Netto jeszcze w tym roku
W tej chwili przy Siennej w Chrzanowie trwają prace ziemne
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dyskont ma zacząć działać w mieście w grudniu. Tak zapewniają przedstawiciele duńskiej sieci w Polsce, mimo że przy Siennej prace rozpoczęły się w sierpniu, a w tej chwili trwają roboty ziemne i ściany marketu widnieją jedynie na papierze.

- Chrzanowskie Netto planujemy otworzyć w grudniu, a więc już niebawem – informuje Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager Netto Polska.

Sklep będzie miał 750 mkw. powierzchni handlowej, powstanie przy nim parking na 50 miejsc. Poza halą sprzedaży pod wspólnym dachem znajdą się trzy stoiska poddzierżawców - mięsne, piekarnia i kiosk z prasą.

- Rekrutacja do nowych sklepów zaczyna się zazwyczaj miesiąc, dwa przed otwarciem. Najprawdopodobniej poinformujemy o tym mieszkańców za pośrednictwem powiatowego urzędu pracy. Ogłoszenia - jeśli to nie wystarczy - pojawią się także na naszej stronie internetowej – informuje Skolimowska.

Za kilka dni (26 września) otworzy swoje podwoje podobny sklep w Libiążu. Znalazło w nim pracę 12 osób. Kilka kolejnych zatrudnią podzierżawcy, którzy otworzą w libiąskiej placówce swoje punkty sprzedaży.

(taj)