W debiucie siódemka Libiąża nie zdobyła punktów

03.03.2018 21:27 | 0 komentarzy | 3 268 odsłony | Marek Oratowski

Na inaugurację trzecioligowych rozgrywek szczypiorniści z Libiąża w sobotni wieczór ulegli Hutnikowi Kraków. W zespole gospodarzy widoczny był brak skuteczności.

0
Wojciech Żydzik, mający na koncie występy w I lidze, rzucił dla zespołu Czwórki aż osiem bramek

III liga

UKS Czwórka Libiąż - Hutnik Kraków 19-22 (7-11)
Czwórka: Buzdygan, Michalik - Żydzik 8, Cwener 2, Głowacki 3, Dekarz 1, Wikar 1, Dziubiński 1, Latko, Zajączkowski 1, Drewniak 1, Mikunda 1, Tryner, Służałek, Lewiński

Niezbyt udał się trzecioligowy debiut zawodnikom Libiąża. Goście prowadzili od samego początku do końca. W 45. minucie przewaga krakowian stopniała do dwóch bramek (16-14), ale miejscowi nie poszli za ciosem. To goście rzucili wtedy celnie trzy razy pod rząd i pięciu bramek różnicy gracze Czwórki już nie odrobili.

- Nie wyszła nam gra w ataku. W obronie było za mało twardej gry, zwłaszcza w pierwszej połowie. Rywale raz za razem celnie rzucali z drugiej linii. Widać, że mieli wyćwiczone swoje schematy - skomentował Wojciech Żydzik, najskuteczniejszy w zespole z Libiąża.