Bez Bieska piłkarze Zagórzanki nie dali rady Brzezinie

03.09.2017 20:47 | 0 komentarzy | 3 838 odsłony | Marek Oratowski

Po czterech kolejkach piłkarze Zagórzanki nie mają na koncie nawet punktu. W niedzielnej konfrontacji z Osiekiem zdobyli wyrównującego gola, jednak wysoko przegrali.

0
Zawodnik Osieka Tomasz Frej za chwilę minie rywala z Zagórzanki

Zagórzanka Zagórze - Brzezina Osiek 1-4 (1-1)
0-1 Tomasz Botowczyk (7), 1-1 Robert Bogacz (41), 1-2 Tomasz Dubiel (57), 1-3 Bogdan Swarzyński (67), 1-4 Tomasz Dubiel (80)

Zagórzanka: Kominiak - Hodur, Prażmowski, Milewski, Radosz, Krawczyk, Motyczko (60. Szczepina), Bogacz, Woźniak, Kołodziej (75. Kowalczyk), Rogowiec

Gospodarze do przerwy mieli jeszcze nadzieje na korzystny wynik. Wprawdzie już w 7. minucie przegrywali 0-1 po uderzeniu Tomasza Borowczyka z 20 metrów. Zasłonięty przez stoperów bramkarz Zagórzanki tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Na przerwę miejscowi schodzili wszak przy wyniki remisowym, bo w 41. minucie Robert Bogacz wykorzystał prezent od defensorów gości. Jednak w drugiej połowie przyjezdni zdominowali plac gry. Zdobyli trzy gole. W tym dwa były dziełem ich najlepszego snajpera Tomasza Dubiela. Czwartej bramki arbiter im nie uznał.

- Po tym jak kilku kluczowych zawodników odeszło, gramy w większości juniorami. O punkty będzie bardzo trudno. Brakuje nam zwłaszcza napastnika. W tym meczu był też widać brak Arka Bieska, którego zatrzymały sprawy rodzinne - skomentował Piotr Szczotka, trener Zagórzanki.
W następnej kolejce jego zespół zagra w Jaworznie z Victorią, która po raz pierwszy w sezonie przegrałą z Niwą.

Arka Babice - Ciężkowianka Jaworzno 2-2
Błyskawica Myślachowice - Start Kamień 0-1