Przełom Online

Jest praca dla handlowca

27.10.2016 18:00 | 0 komentarzy | 2 327 odsłony | red

Promocja

Firma Wydawnicza „Przełom” zatrudni osobę na stanowisko: specjalista ds. wsparcia sprzedaży powierzchni reklamowych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (licencjat/magister) lub w trakcie studiów
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
- podstawowa znajomość rynku reklamy prasowej

Obowiązki:
- obsługa i pozyskiwanie reklam dla wydawnictwa „Przełom”
- budowanie relacji z klientami
- prowadzenie negocjacji handlowych
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu sprzedaży, wdrażanie strategii sprzedaży w obszarze internetu, analizę dostępnych danych i doradztwo w zakresie reklamy internetowej.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki pracy i stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego
- kursy i szkolenia
- miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wysyłać CV ze zdjęciem i list motywacyjny na adres: gazeta@przelom.pl w terminie do 6 listopada 2016 r. W temacie maila prosimy wpisać: Reklama. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Promocja