Fablokowcy zaczęli od wygranej

21.07.2016 21:25 | 0 komentarzy | 3 301 odsłony | Marek Oratowski

Pierwszy sparing rozegrany w czwartek w Bolęcinie przebiegł po myśli zespołu z Chrzanowa. Jednak zawodnicy Promyka zwłaszcza po przerwie kilka razy postraszyli bramkarza Fabloku.

0
Zawodnika Fabloku atakuje dwóch rywali z Bolęcina

Sparing

Promyk Bolęcin - MKS Fablok Chrzanów 2-4 (0-2)

Bramki zdobyli: Jerzy Dzierwa 2, Mariusz Fudali, Artur Oczkowski - Dominik Sieprawski 2
Bolęcin: Dobranowski - Kot, Buczek, Kocuba, Wichrowski, Głuszko, Testowany 1, Kocot, Testowany 2, Sieprawski, Kurdziel. Na zmianę wszedł Turek.
Fablok: Ciołczyk - Przepiórka, Kadłuczka, Oczkowski, Skrzypiński, M. Domurat, W. Domurat, Wiśniewski, Dzierwa, Fudali. Na zmiany wchodzili: Pieczonka, Pieczara i Linczowski oraz Testowany 1 i Testowany 2.

Obie ekipy zagrały pierwszy sparing. Na rezerwowym boisku w Bolęcinie w pierwszej odsłonie do siatki trafiali tylko goście. Po wrzutce z lewej strony płaskim strzałem do siatki popisał się Jerzy Dzierwa. Potem jeszcze Mariusz Fusali trafił w "okienko".

Goście po przerwie mieli kilka sytuacji. W końcu tę sam na sam wykorzystał Dominik Sieprawski, który potem skopiował swój wyczyn. Jednak jego bramki przedzieliło trafienie Jerzego Dzierwy w długi róg. Wynik na 4-2 dla chrzanowian ustalił ładnym strzałem pod poprzeczkę z lewej strony pola karnego ich grający trener Artur Oczkowski.

- Mamy nowych zawodników: obrońcę, dwóch pomocników i bramkarza. Dwóch graczy z poprzedniego sezonu odeszło. Nie dysponujemy na dziś boiskiem do treningu, bo na naszym obiekcie leży świeżo skoszona trawa, więc choćby z tego powodu ten sparing był pożyteczny - powiedział po końcowym gwizdku Artur Oczkowski.
W sobotę Fablokowcy zagrają z Przemszą Klucze. Weekendowym rywalem Promyka ma być Wisła Jankowice.