Po dziesięciu minutach Bobrek leżał na łopatkach

08.05.2016 20:54 | 0 komentarzy | 3 580 odsłony | Marek Oratowski

Gracze Zagórzanki zrehabilitowali się w Bobrku za porażkę z Żarkami. Lider B-klasy z Jaworzna rozgromił Sierszę.

0
Trener Zagórzanki Piotr Szczotka miał w niedzielę powody do zadowolenia

Klasa okręgowa - Wadowice

LKS Bobrek - Zagórzanka Zagórze 2-5 (0-4)
Bramki: Paweł Wierzbic 60, Bartosz Chylaszek 82- Szymon Pieczka 4, Marcin Jarczyk 9, Jakub Bujakiewicz 10 i 52, Arkadiusz Biesek 42
Bobrek: Korzec - B. Chylaszek, K. Chylaszek, D. Chylaszek, Tomasik (46. Byrski), R. Dziędziel, J. Dziędziel, Marcin Barciak, Michał Barciak, Wierzbic (46. Nowak), Jarosz
Zagórzanka: Madeja - Kądziołka, Zdun, Prażmowski, Pieczka (60. Rejdych), Woźniak (78. Rogowiec), Krawczyk (72. Glistak), Biesek (82. Mleczko), Jarczyk, Bujakiewicz, Kikla

Już po 11 minutach gospodarze przegrywali 0-3 i nie potrafili odmienić losów meczu. Najpierw Pieczka popisał się celną dobitką, potem Jarczyk został nabity przez bamkarza, a niedługo potem Bujakiewicz przeprowadził solową akcję. Pod koniec pierwszej połowy Biesek trafił po plasowanym strzale. Gol numer pięć to dzieło Bujakiewicza. Gospodarze wykorzystali potem lekkie rozprężenie w szeregach wysoko prowadzącej ekipy Zagórzanki. Paweł Wierzbic trafił z 20 metrów, a Bartosz Chylaszek celnie strącił piłkę głową.
- Nasza gra nie wygląda źle, ale nie przekłada się to na punkty. Tym razem o przegranej zdecydowały nasze błędy w obronie z początku meczu - relacjonował trener gospodarzy Marcin Barciak.
- Zagraliśmy w Bobrku na sportowej złości po przegranych derbach z Zagórzem. Przy wysokim prowadzeniu wpuściłem trzech 16-latków, by się ograli. Jesienią ulegliśmy u siebie Bobrkowi, ale wtedy ten zespół był na fali - mówi Piotr Szczotka, trener Zagórzanki.