Nie masz konta? Zarejestruj się

Kultura

Chrzanowska Noc Bibliotek - Pokaz mody „Książka na wybiegu”

08.05.2012 17:48 | 0 komentarzy | 2 991 odsłony | red
W piątek 11 maja o godz. 20.30 zapraszamy na wyjątkowy pokaz mody blogowej Karoliny Ficner pt. Książka na wybiegu w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Będzie to pokaz strojów, fryzur i makijaży oraz… książek, które musisz przeczytać! Atrakcje: losowanie nagród, słodki poczęstunek i świetna zabawa z DJ Zolvikiem i DJ 105L.
0
Chrzanowska Noc Bibliotek - Pokaz mody „Książka na wybiegu”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek 11 maja o godz. 20.30 zapraszamy na wyjątkowy pokaz mody blogowej Karoliny Ficner pt. Książka na wybiegu w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Będzie to pokaz strojów, fryzur i makijaży oraz… książek, które musisz przeczytać! Atrakcje: losowanie nagród, słodki poczęstunek i świetna zabawa z DJ Zolvikiem i DJ 105L.

Noc Bibliotek, podobnie jak Noc Muzeów, to obfitująca w liczne atrakcje nocna impreza, podczas której pokażemy bibliotekę od troszkę innej strony. Chcemy żebyście odkryli naszą bibliotekę na nowo, chcemy wypromować modę, nie tylko tę związaną ze sposobem ubierania się, ale również modę na czytanie!

Celem pokazu "Książka na wybiegu" jest promocja młodych zdolnych artystów z naszego regionu, polecamy również książki, które warto przeczytać. W zabawny sposób połączyliśmy kreacje modelek z tytułami książek, zwracając uwagę na to, że tematycznie i „kolorystycznie” pasują one do siebie.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny! http://mbp.chrzanow.pl/aktualnosci/wydarzenia/1576-ksika-na-wybiegu  
Joanna Drożdż
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie