Ścigali się na lodowisku

21.02.2009 20:13 | 0 komentarzy | 2 449 odsłony | red
Na chrzanowskim lodowisku w sobotę rozegrano zawody łyżwiarskie. Ścigało się 26 zawodników.
0
Medaliści sobotnich zawodów

Wśród najmłodszych (do 11 lat) zwyciężył Mikołaj Figura. W pokonanym polu zostawił trzech rywali. W kategorii dziewcząt 12-13 lat wśród dziewcząt wygrała Natalia Bagińska, a wśród chłopców Kamil Nowakowski. Największe emocje towarzyszyły zmaganiom starszych zawodników w kategorii 14 -18 lat.

Wśród panów wygrał uczeń PCE Tomasz Job, który na dystansie trzech okrążeń pokonał Przemysława Bolka z Zagórza. Wśród pań najszybsza okazała się Justyna Job, pokonując w finale o prawie 4 sekundy Barbarę Szkółkę. Najlepsi dostali puchary i nagrody rzeczowe.

Podczas zawodów doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jednak z zawodniczek na zakręcie na pełnej szybkości upadła na lód i z podejrzeniem złamania ręki trafiła do szpitala.