W meczu niedawnych szóstoligowców lepszy Gromiec

17.08.2009 11:08 | 4 komentarze | 1 915 odsłona | red
Niedzielny mecz drugiej rundy Pucharu Polski piłkarze Regulic przegrali w karnych 4-5. W normalnym czasie gry był remis 2-2.
4
Grający trener Regulic Maciej Matusik przestrzelił decydującą jedenastkę

Bramki w meczu pomiędzy niedawnymi VI-ligowcami padały dopiero w drugiej połowie. W 65. minucie J. Ciołek wykorzystał dogranie zmiennika B. Gołdyna i z 5 metrów dopełnił formalności. W 68. minucie było już 2-0 po wykorzystanym przez Turka karnym, podyktowanym za faul na szarżującym Celeju. Od tego momentu oparty na juniorach zespół gości wziął się do roboty. Na kwadrans przed końcem kontaktowego gola zdobył Galus, mijając dwóch rywali. Wyrównał w 85. minucie Zajas strzałem z rzutu wolnego, przy którym nie popisał się golkiper Regulic Wachnicki. W karnych lepsi byli goście, wygrywając 5-4. Decydujące okazało się pudło Macieja Matusika, grającego trenera Regulic.