MĘTKÓW. Przybiegli na sparing z Babic

14.08.2010 08:52 | 0 komentarzy | 3 072 odsłony | red
Czwartkowy sparing z Mętkowem piłkarze Arki Babice wygrali 1-0. Trener babickiej drużyny zarządził... marszobieg z Babic na boisko Korony. Sześć kilometrów dzielących obie miejscowości jego piłkarze pokonali w 45 minut.
0
Piłkarze Mętkowa (tu podczas rozgrzewki) postawili rywalom z Babic podczas sparingu trudne warunki

- To była forma treningu. Już kilka razy zdarzało nam się pobiec na boisko w Olszynach, gdzie mieliśmy zajęcia – tłumaczy Stanisław Bąk.

Nie wiadomo, czy na skutek zmęczenia biegiem jego podopieczni nie mogl znaleźć recepty na sforsowanie obrony grającej klasę niżej Korony. Gola na wagę wygranej zdobył junior Mateusz Bercal, który ma przejść do Babic z Lwa Olszyny. Inna sprawa, że piłkarze Mętkowa trenowani od niedawna przez Stanisław Dwornika, zagrali dobry mecz. Po wygranej trener gości pozwolił babiczanom na podjechanie do domu samochodem. Marszobiegu w drodze powrotnej już nie było...