CHRZANÓW. Siatkarki PMOS-u ograły Witkowice

28.01.2011 12:58 | 0 komentarzy | 2 187 odsłony | red
W czwartkowy wieczór w meczu III ligi zawodniczki PMOS-u pokonały 3-0 rywalki z Orła Witkowice.
0
Ze środka atakuje P. Szklarczyk (PMOS)

W czwartkowy wieczór w meczu III ligi zawodniczki PMOS-u pokonały 3-0  rywalki z Orła Witkowice.

Tylko w pierwszym secie w sali gimnastycznej przy ulicy Wyszyńskiego trwała wyrównana walka. W końcówce chrzanowianki poprawiły jednak skuteczność. Po ataku Aleksandry Pietrzyk wygrały 25-21. W drugiej partii podopieczne Krzysztofa Zubika dominowały już nad rywalkami. Prowadziły 15-14 i 21-16, by ostatecznie wygrać 25-16. Trzeci set przebiegał pod ich dyktando. Chrzanowianki dysponowały dobrym przyjęciem oraz przeprowadzały urozmaicone ataki. Także ich serwisy siały popłoch w szeregach rywalek. Trzeciego seta wygrały 25-12 i cały mecz 3-0.

- Problemy w pierwszym secie wynikały bardziej z naszych błędów, niż dobrej gry przyjezdnych. Kolejny mecz u siebie mieliśmy zagrać z Piwniczną we ferie, jednak przełożymy go prawdopodobnie na drugą połowę lutego – powiedział nam Krzysztof Zubik.