Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

10.10.2014 15:59 | 0 komentarzy | 2 942 odsłony | red
Czy trzebiński MKS przerwie serię trzech ligowych meczów z rzędu bez wygranej? Czy Wola Filipowska podtrzyma dobrą passę w konfrontacji z Babicami? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już w najbliższy weekend.
0

III liga małopolsko-świętokrzyska
MKS Trzebinia-Siersza – Granat Skarżysko-Kamienna (sobota, 11 października, godz. 14)
W poprzedniej kolejce trzebinianie przegrali na wyjeździe 1-4 z Wisłą Sandomierz i spadli na trzynaste miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę czeka ich kolejny trudny sprawdzian. Ekipa prowadzona przez Pawła Olszowskiego podejmie przed własną publicznością czwarty w tabeli Granat, barw którego broni m.in. Dawid Sala, wychowanek Górnika Zabrze, mający na koncie występy także w GKS Katowice, Ruchu Radzionków czy Radomiaku Radom.
Zespół ze Skarżyska-Kamiennej wygrał przed tygodniem u siebie 3-1 z Hutnikiem Nowa Huta, przerywając tym samym serię czterech spotkań bez zwycięstwa z rzędu.
MKS na triumf w lidze czeka od trzech meczów. Szczególnie dwa ostatnie pojedynki nie były dla „żółto-czarnych” udane. W obu starciach ligowych trzebinianie stracili osiem goli, czyli tyle samo co w poprzednich dziewięciu meczach. W Trzebini zapewne wszyscy liczą na przełamanie w konfrontacji z Granatem.
- Na pewno nie boimy się tego spotkania. I tak wszystko zweryfikuje boisko. Ostatnio brakuje nam trochę szczęścia. Może los się wreszcie odmieni? Na własnym obiekcie zawsze byliśmy mocni. Oby tylko każdy z zawodników był w pełni skoncentrowany od pierwszej minuty – mówi Paweł Olszowski, trener MKS.

KS Chełmek – Soła II Oświęcim (sobota, 11 października, godz. 15)

Zgoda Byczyna – Wisła Jankowice (sobota, 11 października, godz. 11)